Nisin hetimet për rastin e foshnjës që u dërgua pa shenja jete në emergjencën e QKMF’së në Suharekë - Gazeta Express
string(98) "nisin-hetimet-per-rastin-e-foshnjes-qe-u-dergua-pa-shenja-jete-ne-emergjencen-e-qkmfse-ne-suhareke"

Lajme

Gazeta Express

26/05/2023 8:55

Nisin hetimet për rastin e foshnjës që u dërgua pa shenja jete në emergjencën e QKMF’së në Suharekë

Lajme

Gazeta Express

26/05/2023 8:55

Një foshnjë është dërguar dje pa shenja jete në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Suharekë. Për këtë rast, Policia ka bërë me dije se tashmë kanë nisur hetimet, raporton Express.

Prokurori ka urdhëruar që të hapet rasti dhe  trupi i pa jetë të dërgohet për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

Lexo Edhe:

“Suharekë 25.05.2023 – 15:.40 Në emergjencën e QKMF është dërguar një foshnje pa shenja jete. Në lidhje me rastin është informuar prokurori kujdestar i cili ka urdhëruar që të hapet rast dhe  trupi i pa jetë të dërgohet ne IML për obduksion”, thuhet në raport.