Kthehu lart

Tiani i lumtur në krahët e Patrisit

Tiani i lumtur në krahët e Patrisit GazetaExpress

Shpesh është shkruar për Patrisin si një baba i përkushtuar

Kështu edhe duket të jetë!

E tillë është edhe një foto që këngëtarja Tuna ka postuar në rrjetet sociale ku shihet Tiani në duart e Patrisit

Ai duket i buzëqeshur derisa babai i tij luan më të.

Tuna, ende nuk është kthyer në format e saj të mëparshme kurse nuk dihet se a do të lansojë këngëtarja ndonjë këngë të re së shpejti.

Për më shumë shikojeni se si duket Tiani i lumtur në krahët e Patrisit. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Nentor 2017 22:23
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera