Kthehu lart

Bayern rikthen epërsinë

Bayern rikthen epërsinë GazetaExpress

Bayern Munich ka kthyer epërsinë prej 1:2 ndaj Andelechtit në Ligën e Kampionëve. Golin e dytë e shënoi mesfushori francez, Corentin Tolisso

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 22 Nentor 2017 22:20
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera