Kthehu lart

Formacionet zyrtare: Basel – United

Formacionet zyrtare: Basel – United GazetaExpress

​Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Basel – Manchester United

Basel dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 24:45. /Express/ 


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 22 Nentor 2017 19:36
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera