Kthehu lart

Mbappe shënon për PSG

Mbappe shënon për PSG GazetaExpress

PSG-së i janë dashur vetëm tre minuta që të kaloi në epërsi ndaj Anderlechtit, me golin e shënuar nga sulmuesi francez, Kylian Mbappe

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 18 Tetor 2017 20:49
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera