Kthehu lart

​PSG nuk ka të ndalur, shënojnë Cavani dhe Mbappe

​PSG nuk ka të ndalur, shënojnë Cavani dhe Mbappe GazetaExpress

PSG ka shënuar edhe dy gola të shpejtë ndaj Celticut për 4:1, me anë të sulmuesve Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 22 Nentor 2017 21:23
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera